Тендери замовника "Управління житлово-комунального господарства Конотопської міської ради Сумської області", 23045927
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! ДК 021: 2015 Код 45454000-4 Реконструкція «Реконструкція (термомодернізація) будівлі гінекологічного корпусу КНП КМР «Конотопська ЦРЛ ім.ак.М.Давидова» за адресою: Сумська область, м.Конотоп, вулиця Миколи Амосова, 7» UA-2026-08-12-012318-a Дата створення 2026-08-12 19:04:28 Управління житлово-комунального господарства Конотопської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 23045927 44 453 474 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за місяць 11-09-2026, 00:00 |
0 | ! ДК 021: 2015 Код 45454000-4 Реконструкція (Реконструкція будівлі гуртожитку у багатоквартирний житловий будинок по вул.Свято-Миколаїв... 21 в с.Підлипне Конотопської міської територіальної громади) UA-2026-07-31-009060-a Дата створення 2026-07-31 18:38:03 Управління житлово-комунального господарства Конотопської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 23045927 14 429 915,84 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 20-08-2026, 18:00 |
Не знайдено жодних результатiв