Тендери замовника "ВИДАВНИЧИЙ ДІМ "АКАДЕМПЕРІОДИКА" НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ", 22927803
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей UA-2026-08-26-001809-a Дата створення 2026-08-26 10:08:09 ВИДАВНИЧИЙ ДІМ "АКАДЕМПЕРІОДИКА" НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 22927803 904 750 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 03-09-2026, 11:00 |
Не знайдено жодних результатiв