Тендери замовника "Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернівецькій області", 22843868
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Поточний ремонт міжнародного автомобільного пункту пропуску через державний кордон «Порубне – Сірет» (ДК 021: 2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи) UA-2026-09-03-013561-a Дата створення 2026-09-03 16:53:30 Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернівецькій області ЄДРПОУ: 22843868 4 080 430 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 19-09-2026, 00:00 |
2 | ! Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення (Актуалізація, супроводження та наповнення галузевої Бази даних обліку та аналізу дорожньо-транспорт... пригод (ДТП) інформацією про аварійність на автомобільних дорогах загального користування державного знач... UA-2026-08-28-009512-a Дата створення 2026-08-28 15:41:34 Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернівецькій області ЄДРПОУ: 22843868 280 600 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 10 днів 14-09-2026, 00:00 |
3 | ! Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення (Послуги з проведення обстеження транспортних споруд на автомобільних дорогах загального користування державного значення Чернівецької області) (ДК 021: 2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробов... UA-2026-08-28-008892-a Дата створення 2026-08-28 15:19:25 Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернівецькій області ЄДРПОУ: 22843868 521 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 10 днів 14-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв