Тендери замовника "АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО"", 22815333
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги страхування життя, здоров’я та працездатності водіїв автомобільного транспорту від нещасних випадків UA-2026-09-01-006036-a Дата створення 2026-09-01 14:02:30 АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22815333 128 010 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 17-09-2026, 00:00 |
2 | ! Елементи електричних схем (затискачі, з'єднувачі, запобіжники та комплектуючі) за кодом ДК 021: 2015 «31220000-4 Елементи електричних схем» UA-2026-08-31-006312-a Дата створення 2026-08-31 14:12:19 АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22815333 1 100 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 10:00 |
0 | ! Заміна блискавкозахисного тросу на ПЛ 110 кВ ЧнТЕЦ-Тягова в м. Чернігів і Чернігівському районі, Чернігівської області UA-2026-07-21-011371-a Дата створення 2026-07-21 17:15:36 АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22815333 3 653 520,84 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 04-09-2026, 14:00 |
0 | ! Заміна блискавкозахисного тросу на ПЛ 110 кВ Ніжинська-Прилуки в Прилуцькому та Ніжинському районі, Чернігівської області UA-2026-07-21-011271-a Дата створення 2026-07-21 17:05:35 АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22815333 1 523 433,34 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 04-09-2026, 14:00 |
0 | ! Заміна блискавкозахисного тросу на ПЛ 110 кВ Березна-Седнів в Чернігівському районі, Чернігівської області UA-2026-07-21-011000-a Дата створення 2026-07-21 16:49:09 АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22815333 7 734 200 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 04-09-2026, 14:00 |
2 | ! Капітальний ремонт ПС 110/10 кВ Придеснянська в м.Чернігів, Чернігівської області (2 черга) UA-2025-09-18-012888-a Дата створення 2025-09-18 16:49:41 АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22815333 20 910 134 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | рік тому 10-10-2025, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв