Тендери замовника "ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ"", 22769675

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Десикант (код за ДК 021: 2015 – 24450000-3 – Агрохімічна продукція)
    UA-2026-08-17-011638-a
    Дата створення 2026-08-17 17:00:35
    ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ"
    ЄДРПОУ: 22769675
    107 500 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 107 500 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    25-08-2026, 08:00
      Не знайдено жодних результатiв