Тендери замовника "Херсонський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді", 22731365
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
3 | ! Поточний ремонт нежитлових приміщень UA-2026-09-03-000166-a Дата створення 2026-09-03 08:06:10 Херсонський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді ЄДРПОУ: 22731365 3 355 638 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 19-09-2026, 08:00 |
Не знайдено жодних результатiв