Тендери замовника "Біленський ліцей Володимирецької селищної ради ", 22578857
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з організації харчування учнів (Аутсорсинг) (код ДК 021: 2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування) UA-2026-08-11-011136-a Дата створення 2026-08-11 16:18:08 Біленський ліцей Володимирецької селищної ради ЄДРПОУ: 22578857 321 984 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 19-08-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв