Тендери замовника "ДУБЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 ДУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ", 22569953
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з поточного ремонту кабінету хімії (лабораторії) Дубенського ліцею №2 Дубенської міської ради на вул. Пекарська, будинок 14 в місті Дубно Дубенського району Рівненської області UA-2026-08-31-008626-a Дата створення 2026-08-31 15:43:15 ДУБЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 ДУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22569953 622 608 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв