Тендери замовника "Березнівський ліцей №2 Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області", 22569373
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Котел харчоварильний електричний, об’єм 100 л, код ДК 021: 2015 – 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування UA-2026-08-31-008912-a Дата створення 2026-08-31 15:47:39 Березнівський ліцей №2 Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 22569373 182 166,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 08-09-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв