Тендери замовника "Борщівська гімназія Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області", 22567150

  • Знайдено: 2
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів початкових класів
    UA-2026-08-24-005567-a
    Дата створення 2026-08-24 13:38:46
    Борщівська гімназія Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області
    ЄДРПОУ: 22567150
    290 304 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 290 304 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 годин
    01-09-2026, 00:00

    0
    ! Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів початкових класів
    UA-2026-08-24-005455-a
    Дата створення 2026-08-24 13:36:35
    Борщівська гімназія Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області
    ЄДРПОУ: 22567150
    152 082 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 152 082 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 годин
    01-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв