Тендери замовника "Гімназія №17 Дрогобицької міської ради Львівської області", 22409936
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Комплект меблів для кабінету хімії ; Комплект навчального обладнання для кабінету хімії за кодом ДК 021: 20 39160000-1 - Шкільні меблі UA-2026-08-31-011913-a Дата створення 2026-08-31 17:48:32 Гімназія №17 Дрогобицької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 22409936 1 460 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв