Тендери замовника "Сколівське КП ВКГ", 22390774

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Поточний ремонт пішохідного мосту через р.Опір, вул. Кн.Святослава – вул. Зарічна в м.Сколе, Львівської області (благоустрій території Сколівської ТГ)
    UA-2026-07-29-010624-a
    Дата створення 2026-07-29 17:19:14
    Сколівське КП ВКГ
    ЄДРПОУ: 22390774
    546 335 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 546 335 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 9 днів
    07-08-2026, 17:21
      Не знайдено жодних результатiв