Тендери замовника "КП Комунальне підприємство "Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство"", 22344616
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з ремонту електроавтомобіля RENAULT Kangoo, р.н. ВС 2014 YA UA-2026-08-12-010319-a Дата створення 2026-08-12 16:27:17 КП Комунальне підприємство "Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство" ЄДРПОУ: 22344616 222 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 9 днів 21-08-2026, 14:00 |
Не знайдено жодних результатiв