Тендери замовника "Броварський ліцей №7 Броварської міської ради Броварського району Київської області", 22208853
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Меблі для освітнього простору Броварського ліцею № 7 Броварської міської ради Броварського району Київської області UA-2026-08-31-012039-a Дата створення 2026-08-31 17:56:33 Броварський ліцей №7 Броварської міської ради Броварського району Київської області ЄДРПОУ: 22208853 1 724 342,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 08-09-2026, 10:00 |
2 | ! Поточний ремонт частини 2 поверху Броварського ліцею № 7 Броварської міської ради Броварського району Київської області UA-2026-08-24-009358-a Дата створення 2026-08-24 16:48:47 Броварський ліцей №7 Броварської міської ради Броварського району Київської області ЄДРПОУ: 22208853 5 189 816 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 годин 01-09-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв