Тендери замовника "Білківський ліцей Білківської сільської ради", 22099996

  • Знайдено: 2
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Комплект обладнання та засобів навчання для кабінету фізики та STEM-кабінету
    UA-2026-09-04-012663-a
    Дата створення 2026-09-04 16:55:25
    Білківський ліцей Білківської сільської ради
    ЄДРПОУ: 22099996
    2 265 800 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 2 265 800 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 16 днів
    21-09-2026, 00:00

    3
    ! Інтерактивна панель 75" з комп'ютером OPS PC (i7- 13gen, 8/256, Win 11 Pro) та мобільним стендом для транспортування в приміщенні
    UA-2026-09-02-003549-a
    Дата створення 2026-09-02 11:16:10
    Білківський ліцей Білківської сільської ради
    ЄДРПОУ: 22099996
    372 666,67 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 372 666,67 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 2 дні
    07-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв