Тендери замовника "Ліцей №9 імені Олега Ольжича Коростишівської міської ради ", 22066420
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з організації одноразового гарячого харчування (Аутсорсинг) UA-2026-08-11-010170-a Дата створення 2026-08-11 15:44:18 Ліцей №9 імені Олега Ольжича Коростишівської міської ради ЄДРПОУ: 22066420 1 807 743,75 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 19-08-2026, 00:00 |
4 | ! Послуги з органіізації шкільного харчування способом аутсорсингу. UA-2025-10-20-015043-a Дата створення 2025-10-20 17:02:55 Ліцей №9 імені Олега Ольжича Коростишівської міської ради ЄДРПОУ: 22066420 462 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 9 місяців тому 28-10-2025, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв