Тендери замовника "Великокоровинецький ліцей Чуднівської міської ради Житомирської області", 22061166

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Вугілля кам’яне ДГ (25-100) (код ДК 021: 2015 - 09110000-3 – Тверде паливо)
    UA-2026-08-28-004730-a
    Дата створення 2026-08-28 12:15:01
    Великокоровинецький ліцей Чуднівської міської ради Житомирської області
    ЄДРПОУ: 22061166
    621 745,83 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 621 745,83 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    05-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв