Тендери замовника "Ліцей №2 м. Житомира", 22058974
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з організації шкільного харчування UA-2026-08-13-013391-a Дата створення 2026-08-13 22:21:18 Ліцей №2 м. Житомира ЄДРПОУ: 22058974 2 062 724,35 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 21-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв