Тендери замовника "Черкаська селищна рада Самарівського району Дніпропетровської області", 21927787
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 11-08-2026, 10:00 | |
0 |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 12-08-2026, 10:00 | |
0 | ! Пальне (відпуск за талонами 10, 20 літрів) UA-2026-08-04-007875-a Дата створення 2026-08-04 14:37:28 Черкаська селищна рада Самарівського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 21927787 448 850 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 12-08-2026, 10:00 |
1 | ! Автомобіль UA-2026-07-30-004109-a Дата створення 2026-07-30 12:09:17 Черкаська селищна рада Самарівського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 21927787 1 533 333 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 21 година 07-08-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв