Тендери замовника "Баївський ліцей Боратинської сільської ради", 21754233
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Поточний ремонт елементів благоустрою навколо експлуатованого підвалу (найпростійшого укриття) будівлі Баївського ліцею Боратинської сільської ради на вул. Перемоги, 1-А у с. Баїв, Луцького району, Волинської області (код ДК 021: 2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи) UA-2026-08-26-007882-a Дата створення 2026-08-26 14:20:49 Баївський ліцей Боратинської сільської ради ЄДРПОУ: 21754233 1 525 923 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 03-09-2026, 08:00 |
Не знайдено жодних результатiв