Тендери замовника "КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"", 21733333

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    1
    ! Послуги з організації гарячого харчування учнів
    UA-2026-08-05-004518-a
    Дата створення 2026-08-05 11:49:00
    КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
    ЄДРПОУ: 21733333
    6 363 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 6 363 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    13-08-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв