Тендери замовника "Комунальний заклад "Вінницький ліцей № 10"", 21725150
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! ДК 021: 2015: 55510000-8 – Послуги їдалень (Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-4 класів (аутсорсинг). Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 5-11 класів (аутсорсинг)) UA-2026-08-12-010881-a Дата створення 2026-08-12 16:32:15 Комунальний заклад "Вінницький ліцей № 10" ЄДРПОУ: 21725150 4 051 440 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 20-08-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв