Тендери замовника "КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ТУРБІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 ТУРБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"", 21723820
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Філе хека морожене UA-2026-08-31-007120-a Дата створення 2026-08-31 14:43:04 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ТУРБІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 ТУРБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 21723820 180 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 03-09-2026, 15:00 |
0 | ! Капуста білоголова свіжа; Морква свіжа; Цибуля ріпчаста свіжа; Буряк столовий; Огірки свіжі; Помідори (томати) свіжі; Яблука свіжі; Банани свіжі UA-2026-08-31-006526-a Дата створення 2026-08-31 14:22:15 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ТУРБІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 ТУРБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 21723820 144 166,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 03-09-2026, 15:00 |
1 | ! Сир твердий ваговий; Сир кисломолочний фасований UA-2026-08-31-005849-a Дата створення 2026-08-31 13:54:30 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ТУРБІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 ТУРБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 21723820 130 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 03-09-2026, 15:00 |
0 | ! Лопатка свинна без кістки, охолоджена, ДСТУ 4590; Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143, вакуумне пакування UA-2026-08-31-005169-a Дата створення 2026-08-31 13:21:30 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ТУРБІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 ТУРБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 21723820 275 416,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 03-09-2026, 15:00 |
1 | ! ЗАСОБИ НАВЧАННЯ ТА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ КАБІНЕТІВ ГЕОГРАФІЇ, БІОЛОГІЇ, ХІМІЇ ТА КОМПЛЕКТ МЕБЛІВ ДЛЯ КАБІНЕТУ ХІМІЇ UA-2026-08-31-002069-a Дата створення 2026-08-31 10:49:43 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ТУРБІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 ТУРБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 21723820 564 736,92 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв