Тендери замовника "НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ"", 21710384
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Стільці за кодом ДК 021: 2015 39110000-6 (Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них) UA-2026-09-02-010621-a Дата створення 2026-09-02 15:42:59 НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 21710384 147 083,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 18-09-2026, 00:00 |
1 | ! Урни для сміття та кадки вуличні для рослин (за кодом ДК 021: 2015: 34920000-2 – Дорожнє обладнання) для реалізації проєкту «Реконструкція частини елементів благоустрою «Зона громадського харчування» НК «Експоцентр України» по проспекту Академіка Глушкова, 1, у Голосіївському районі м. Києва» UA-2026-08-31-012301-a Дата створення 2026-08-31 18:30:04 НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 21710384 1 807 888,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 08-09-2026, 00:00 |
2 | ! Вуличні меблі (за кодом ДК 021: 2015: 39150000-8 – Меблі та приспособи різні) для реалізації проєкту «Реконструкція частини елементів благоустрою «Зона громадського харчування» НК «Експоцентр України» по проспекту Академіка Глушкова, 1, у Голосіївському районі м. Києва» UA-2026-08-31-012200-a Дата створення 2026-08-31 18:17:02 НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 21710384 9 534 204,17 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 08-09-2026, 00:00 |
2 | ! Урни для сміття та кадки вуличні для рослин (за кодом ДК 021: 2015: 34920000-2 – Дорожнє обладнання) для благоустрою територій у рамках реалізації проєкту «Реконструкція частини елементів благоустрою «Зона громадського харчування» НК «Експоцентр України» по проспекту Академіка Глушкова, 1 UA-2026-08-31-011927-a Дата створення 2026-08-31 17:47:14 НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 21710384 1 807 888,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 08-09-2026, 00:00 |
2 | ! Вуличні меблі (за кодом ДК 021: 2015: 39150000-8 – Меблі та приспособи різні) для благоустрою територій у рамках реалізації проєкту «Реконструкція частини елементів благоустрою «Зона громадського харчування» НК «Експоцентр України» по проспекту Академіка Глушкова, 1. UA-2026-08-31-011739-a Дата створення 2026-08-31 17:33:32 НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 21710384 9 534 204,17 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! ДК 021: 2015: 90510000-5 - Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (послуги з вивезення та утилізації шин) UA-2026-08-26-011792-a Дата створення 2026-08-26 16:22:45 НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 21710384 79 166,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 годин 03-09-2026, 00:00 |
2 | ! Реконструкція частини елементів благоустрою«Зона громадського харчування» НК "Експоцентр України" по проспекту Академіка Глушкова, 1 у Голосіївському районі м. Києва» (пусковий комплекс № 1) ДК 021: 2015 - 45000000-7 – Будівельні роботи та поточний ремонт UA-2026-08-21-012683-a Дата створення 2026-08-21 18:28:58 НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 21710384 54 226 614 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 05-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв