Тендери замовника "Апарат Ради національної безпеки і оборони України", 21656169
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з ремонту і технічного обслуговування джерела безперебійного живлення Dell UPS Rack 5600 W (із заміною 18 акумуляторних батарей) UA-2026-09-03-015154-a Дата створення 2026-09-03 21:36:41 Апарат Ради національної безпеки і оборони України ЄДРПОУ: 21656169 31 440,83 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 18 днів 21-09-2026, 10:00 |
1 | ! Дизельне паливо та бензин марки А-95 UA-2026-08-18-002240-a Дата створення 2026-08-18 10:33:41 Апарат Ради національної безпеки і оборони України ЄДРПОУ: 21656169 2 582 734 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 8 днів тому 26-08-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв