Тендери замовника "Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2" Деснянського району м. Києва", 21467676
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Послуги у сфері охорони здоров’я різні UA-2026-09-02-003597-a Дата створення 2026-09-02 11:09:58 Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2" Деснянського району м. Києва ЄДРПОУ: 21467676 1 160 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 18-09-2026, 12:00 |
Не знайдено жодних результатiв