Тендери замовника "ЧЕРНІВЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ № 13 ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ", 21431307
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з організації шкільного харчування (сніданки) (аутсорсинг) UA-2026-08-04-012112-a Дата створення 2026-08-04 18:32:55 ЧЕРНІВЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ № 13 ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21431307 2 314 269,66 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 12-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв