Тендери замовника "ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ №4 ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ", 21431170

  • Знайдено: 2
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Послуги з організації шкільного харчування
    UA-2026-08-07-011734-a
    Дата створення 2026-08-07 21:51:11
    ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ №4 ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
    ЄДРПОУ: 21431170
    4 370 869,89 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 4 370 869,89 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    15-08-2026, 00:00

    7
    ! Послуги з організації шкільного харчування (сніданки)
    UA-2025-10-16-007575-a
    Дата створення 2025-10-16 12:58:48
    ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ №4 ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
    ЄДРПОУ: 21431170
    1 214 310,90 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 214 310,90 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    9 місяців тому
    24-10-2025, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв