Тендери замовника "Чернівецька гімназія №2 Чернівецької міської ради", 21431164
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з організації шкільного харчування (сніданки)(Код ДК 021-2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги) UA-2026-08-06-005282-a Дата створення 2026-08-06 12:38:28 Чернівецька гімназія №2 Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 21431164 345 461,90 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 14-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв