Тендери замовника "КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ЧИГИРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ", 21380573
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! М'якоть свинна без кістки, охолоджена, ДСТУ 4590, Стегно куряче, охолоджене, ДСТУ 3143 (код ДК 021: 2015 -15110000-2 М'ясо) UA-2026-08-28-008098-a Дата створення 2026-08-28 14:54:43 КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ЧИГИРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21380573 33 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 05-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв