Тендери замовника "ДОСЛІДНА СТАНЦІЯ КИЇВСЬКОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ", 21378004
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Послуги по збору врожаю (ДК 021: 2015 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарсь... продукції) UA-2026-08-29-000320-a Дата створення 2026-08-29 12:57:52 ДОСЛІДНА СТАНЦІЯ КИЇВСЬКОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 21378004 1 681 400 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 9 днів 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв