Тендери замовника "КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "РОЗСОШЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ ЩЕРБАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"", 21071866
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Лопатка свинна без кістки, охолоджена, ДСТУ 4590; М'ясо стегна куряче, охолоджене, ДСТУ 3143; Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143 UA-2026-09-04-000553-a Дата створення 2026-09-04 09:02:14 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "РОЗСОШЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ ЩЕРБАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 21071866 877 525 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 09-09-2026, 00:00 |
2 | ! Туалетний папір UA-2026-09-02-008055-a Дата створення 2026-09-02 14:24:55 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "РОЗСОШЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ ЩЕРБАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 21071866 8 240 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 06-09-2026, 00:00 |
2 | ! Дезинфекційні засоби (порошкоподібні та таблетовані) UA-2026-09-02-006452-a Дата створення 2026-09-02 13:25:24 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "РОЗСОШЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ ЩЕРБАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 21071866 1 938,34 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 06-09-2026, 00:00 |
0 | ! Код ДК 021: 2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнання. (Обладнання для системи вентиляції) UA-2026-08-27-009029-a Дата створення 2026-08-27 15:12:34 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "РОЗСОШЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ ЩЕРБАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 21071866 206 720 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 годин 05-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв