Тендери замовника "Комунальне підприємство "Центр безпеки громадян та комунальних послуг Буджак" Буджацької селищної ради Болградського району Одеської області", 21039453

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Бензин А-95 та Дизельне паливо
    UA-2026-09-01-005241-a
    Дата створення 2026-09-01 13:23:32
    Комунальне підприємство "Центр безпеки громадян та комунальних послуг Буджак" Буджацької селищної ради Болградського району Одеської області
    ЄДРПОУ: 21039453
    38 392,50 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 38 392,50 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    17-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв