Тендери замовника "НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ОДЕСЬКА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ"", 20933314
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
2 | ! Капітальний ремонт холу та санітарно-гігієніч... приміщень першого поверху навчального корпусу Національного університету «Одеська юридична академія», за адресою: м. Одеса, вул. Академічна, 2 UA-2026-08-31-010923-a Дата створення 2026-08-31 15:36:10 НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ОДЕСЬКА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ" ЄДРПОУ: 20933314 6 114 396 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 15-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв