Тендери замовника "Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради", 20908003

  • Знайдено: 4
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Захисна споруда цивільного захисту (протирадіаційне укриття), № 52871, поточний ремонт за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул Соборності, 15/28
    UA-2026-08-25-008794-a
    Дата створення 2026-08-25 14:53:14
    Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради
    ЄДРПОУ: 20908003
    733 784,17 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 733 784,17 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    02-09-2026, 00:00

    0
    ! Захисна споруда цивільного захисту (протирадіаційне укриття), № 55379, поточний ремонт за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул Одеська, 29/25
    UA-2026-08-25-007189-a
    Дата створення 2026-08-25 13:49:24
    Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради
    ЄДРПОУ: 20908003
    594 949,17 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 594 949,17 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    02-09-2026, 00:00

    0
    ! Послуги з косіння газонів на території Територіальної громади міста Вознесенська Миколаївської області
    UA-2026-08-18-007416-a
    Дата створення 2026-08-18 14:11:35
    Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради
    ЄДРПОУ: 20908003
    83 333,33 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 83 333,33 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 9 годин
    26-08-2026, 00:00

    0
    ! Послуги з утримання квітників
    UA-2026-08-18-004237-a
    Дата створення 2026-08-18 11:44:48
    Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради
    ЄДРПОУ: 20908003
    83 333,33 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 83 333,33 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 9 годин
    26-08-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв