Тендери замовника "Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 55 м.Львова", 20834374
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з організації шкільного харчування (ДК 021: 2015 55510000-8 Послуги їдалень) UA-2026-08-14-011927-a Дата створення 2026-08-14 21:49:14 Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 55 м.Львова ЄДРПОУ: 20834374 2 325 554 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 22-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв