Тендери замовника "ЛІЦЕЙ №46 ІМ.В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ", 20834339
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Пароконвектомат з комплектом додаткового обладнання (ДК 021: 2015 – 39310000-8: Обладнання для закладів громадського харчування) UA-2026-08-18-013285-a Дата створення 2026-08-18 19:54:12 ЛІЦЕЙ №46 ІМ.В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20834339 286 614 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 26-08-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з організації шкільного харчування (ДК 021: 2015 55510000-8 Послуги їдалень) UA-2026-08-17-012590-a Дата створення 2026-08-17 20:39:26 ЛІЦЕЙ №46 ІМ.В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20834339 5 898 516 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 25-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв