Тендери замовника "Комунальне некомерційне підприємство "Новороздільська міська лікарня" Новороздільської міської ради", 20764314
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Тотальні ендопротези UA-2026-08-28-009692-a Дата створення 2026-08-28 15:52:26 Комунальне некомерційне підприємство "Новороздільська міська лікарня" Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 20764314 6 702 750 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 9 днів 07-09-2026, 00:00 |
0 | ! Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи UA-2026-08-27-008712-a Дата створення 2026-08-27 15:04:48 Комунальне некомерційне підприємство "Новороздільська міська лікарня" Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 20764314 7 546,73 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 01-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв