Тендери замовника "ВІДДІЛ УРЯДОВОГО ФЕЛЬД'ЄГЕРСЬКОГО ЗВ'ЯЗКУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ В МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ", 20634391
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Поточний ремонт адміністративної будівлі спеціального призначення Відділу урядового фельд'єгерського зв'язку Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в місті Кропивницькому UA-2026-09-01-008605-a Дата створення 2026-09-01 16:06:55 ВІДДІЛ УРЯДОВОГО ФЕЛЬД'ЄГЕРСЬКОГО ЗВ'ЯЗКУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ В МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ ЄДРПОУ: 20634391 517 473,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 17-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв