Тендери замовника "КЗ Бучанська гімназія № 2 Бучанської міської ради Київської області", 20611906
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! ДК 021: 2015 55520000-1 Кейтерингові послуги «Послуги з організації харчування учнів 1-9 класів у Бучанській гімназії №2 Бучанської міської ради Київської області (кейтеринг)» UA-2026-08-03-011703-a Дата створення 2026-08-03 20:39:31 КЗ Бучанська гімназія № 2 Бучанської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 20611906 2 100 120 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 12-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв