Тендери замовника "Управління комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради", 20577351
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Послуги з проведення незалежної оцінки об’єкта оренди (виготовлення звіту та рецензування звіту про оцінку майна) : нежитлової будівлі літ. «В» площею 101, 5 кв.м за адресою: Київська обл., Білоцерківський р-н, смт. Терезине, вул. Шкільна, 20 UA-2026-08-27-002820-a Дата створення 2026-08-27 10:50:15 Управління комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради ЄДРПОУ: 20577351 6 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 04-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв