Тендери замовника "ВЕЛИКОТУР'ЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ", 20565690
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Послуги з організації гарячого харчування учнів та вихованців Великотур'янського ліцею UA-2026-08-19-013522-a Дата створення 2026-08-19 20:07:04 ВЕЛИКОТУР'ЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20565690 1 049 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 27-08-2026, 00:00 |
1 | ! Послуга перевезення учнів UA-2026-08-18-005873-a Дата створення 2026-08-18 12:54:26 ВЕЛИКОТУР'ЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20565690 125 500,98 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 днів 26-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв