Тендери замовника "ДП "Карпатська філія Державного підприємства "Український державний центр радіочастот""", 20564880
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! 22410000-7 - Марки (Поштові марки) UA-2026-09-04-005442-a Дата створення 2026-09-04 12:00:47 ДП "Карпатська філія Державного підприємства "Український державний центр радіочастот"" ЄДРПОУ: 20564880 34 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 20-09-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв