Тендери замовника "Коломийський ліцей "Коломийська гімназія імені Михайла Грушевського" Коломийської міської ради Івано-Франківської області", 20553669
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Придбання меблів для створення сучасного освітнього простору з облаштування кабінетів (фізики, хімії, біології, географії, математики, інформатики (1, 2), англійської мови (1, 2)), та лабораторій (СТЕМ, фізики, хіміко-біологічної) в Коломийському ліцеї «Коломийської гімназії імені Михайл... UA-2026-08-31-013324-a Дата створення 2026-08-31 21:47:24 Коломийський ліцей "Коломийська гімназія імені Михайла Грушевського" Коломийської міської ради Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 20553669 2 518 280,83 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв