Тендери замовника "ЛІЦЕЙ №17 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ", 20551357
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! ДК 021: 2015: 55320000-9: Послуги з організації харчування (Послуги з гарячого харчування учнів Ліцею №17 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) ДК 021: 2015: 55320000-9) UA-2026-08-31-002544-a Дата створення 2026-08-31 11:14:59 ЛІЦЕЙ №17 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20551357 3 011 040 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! ДК 021: 2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу (Жим ногами - Тренажер для м'язів стегна ДК 021: 2015: 37442900-8 — Багатофункціональні тренажери; Орбітрек ДК 021: 2015: 37441900-0 — Орбітреки; Станція Multifittness Gym ДК 021: 2015: 37442900-8 — Багатофункціональні тренажери) UA-2026-08-27-004764-a Дата створення 2026-08-27 12:22:02 ЛІЦЕЙ №17 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20551357 253 315 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 04-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв