Тендери замовника "ГУПФУ в Івано-Франківській області", 20551088
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Бензин А95 (Євро 5) UA-2026-09-04-001353-a Дата створення 2026-09-04 09:51:52 ГУПФУ в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 20551088 399 504 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 20-09-2026, 00:00 |
1 | ! Послуги з прибирання на жовтень-грудень 2026 року UA-2026-08-31-006579-a Дата створення 2026-08-31 14:23:13 ГУПФУ в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 20551088 1 054 119,59 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 00:00 |
3 | ! Принтер для друку пластикових карт UA-2026-08-28-010518-a Дата створення 2026-08-28 16:32:12 Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 20551088 65 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 годин 05-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв