Тендери замовника "ГВІЗДЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА", 20539347
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Дизельне паливо UA-2026-08-26-009465-a Дата створення 2026-08-26 15:09:53 ГВІЗДЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 20539347 40 950 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 03-09-2026, 14:58 |
Не знайдено жодних результатiв