Тендери замовника "3 управління (з дислокацією у м. Сіверськодонецьк Луганської області) Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях", 20003791
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Спеціалізовані автомобілі на базі KGM Musso Grand 2.2 4WD 6AT (або еквівалент) UA-2026-08-10-000923-a Дата створення 2026-08-10 10:04:51 3 управління (з дислокацією у м. Сіверськодонецьк Луганської області) Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях ЄДРПОУ: 20003791 7 435 404,17 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 18-08-2026, 00:00 |
1 | ! Телекомунікаційне супутникове обладнання «Набір Adaptis Kit: термінал Starlink Mini + Корпус Adaptis MiniKit + Кабель Type-C + Павербанк + Адаптер 12-24V UA-2026-08-07-011296-a Дата створення 2026-08-07 17:57:34 3 управління (з дислокацією у м. Сіверськодонецьк Луганської області) Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях ЄДРПОУ: 20003791 158 340 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 12-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв