Тендери замовника "Управління Служби безпеки України в Полтавській області", 20001651
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Дизельне паливо, бензин А-95 UA-2026-07-28-011637-a Дата створення 2026-07-28 17:14:35 Управління Служби безпеки України в Полтавській області ЄДРПОУ: 20001651 5 200 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 05-08-2026, 11:00 |
Не знайдено жодних результатiв