Тендери замовника "Управління Служби безпеки України в Житомирській області", 20001510
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Телевізори та інтерактивні столи UA-2026-09-05-000146-a Дата створення 2026-09-05 10:11:45 Управління Служби безпеки України в Житомирській області ЄДРПОУ: 20001510 1 521 983,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 00:00 |
2 | ! Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів UA-2026-08-13-008536-a Дата створення 2026-08-13 14:53:36 Управління Служби безпеки України в Житомирській області ЄДРПОУ: 20001510 345 854 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 09-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв